CO JE CREEPYCON?

Třídenní festival prosycený tématem záhad, creepypast, městských i jiných legend, pověstí a hororu, pořádaný ve spolupráci s KIS Oslavany. Jedinečná příležitost potkat se s lidmi, kteří chápou váš zájem o záhady a tajemno. Pod pokličkou temnoty pro vás připravujeme ty nejvytříbenější pokrmy z naší mrazivé kuchyně.

Těšit se můžete na bohatý program – přednášky, besedy, soutěže a hry, ale také na známá jména české temné YouTube scény, creepypastery, přední autory českých krátkometrážních hororových filmů, herce, jejichž jména či hlasy jste již stoprocentně někde slyšeli, ale i běžné hororové nadšence či milovníky tajemna.

KDY?

??? 2019
Pátek–Neděle

KDE?

Oslavany u Brna
Kontakt: info@creepycon.cz

Další informace o CreepyConu budeme pravidelně doplňovat.


HLAVNÍ PROGRAM

Ťuk, ťuk. Kdo tam? Mrazení a husí kůže! Připravte se na třídenní porci besed a setkání s lidmi, kteří si více či méně zahrávají s tajemnem. Nebo si tajemno zahrává s nimi?

Připravujeme pro vás CreepyCon 2019.
Máte se na co děsit!


KINO A HORROR

Ve spolupráci s místním kinem pro vás chystáme promítání vybraných českých i zahraničních hororových filmů. Zlatým hřebem pak bude přehlídka českého nezávislého hororu (STUDNA), v jejímž rámci pro vás chystáme ty nejlepší české krátkometrážní horory za posledních několik let.

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

ORGANIZÁTOŘI

PRO CHVÍLE NUDY

PARTNEŘI AKCE

mesto oslavany patrner creepycon creepypasta horror

darktown cz banner creepycon reklama sponzor creepypasty horror                sponzor paraweb.cz paranormal zahady creepycon.cz medialni partner

vanili.cz logo creepycon.cz magazin sponzor spoluprace                sponzor nafilmu.cz creepycon.cz medialni partner

nakladatelstvi jota creepycon.cz sponzor knihy creepypasty                              knihy dobrovsky sponzor creepycon.cz

mesto oslavany patrner creepycon creepypasta horror

HASHTAG AKCE: #CREEPYCONCZ