CO JE CREEPYCON?

Třídenní festival prosycený tématem záhad, creepypast, městských i jiných legend, pověstí a hororu, pořádaný ve spolupráci s KIS Oslavany. Jedinečná příležitost potkat se s lidmi, kteří chápou váš zájem o záhady a tajemno. Pod pokličkou temnoty pro vás připravujeme ty nejvytříbenější pokrmy z naší mrazivé kuchyně.

Těšit se můžete na bohatý program – přednášky, besedy, soutěže a hry, ale také na známá jména české temné YouTube scény, creepypastery, přední autory českých krátkometrážních hororových filmů, herce, jejichž jména či hlasy jste již stoprocentně někde slyšeli, ale i běžné hororové nadšence či milovníky tajemna.

undefined

HLAVNÍ PROGRAM

Ťuk, ťuk. Kdo tam? Mrazení a husí kůže! Připravte se na třídenní porci besed a setkání s lidmi, kteří si více či méně zahrávají s tajemnem. Nebo si tajemno zahrává s nimi?

Připravujeme pro vás CreepyCon 2020?.
Máte se na co děsit!


KINO A HORROR

Ve spolupráci s místním kinem pro vás chystáme promítání vybraných českých i zahraničních hororových filmů. Zlatým hřebem pak bude přehlídka českého nezávislého hororu (STUDNA), v jejímž rámci pro vás chystáme ty nejlepší české krátkometrážní horory za posledních několik let.

KDO VYSTUPOVAL NA CREEPYCONU 2019?

ORGANIZÁTOŘI

PARTNEŘI AKCE

 

mesto oslavany patrner creepycon creepypasta horror
golden dog creepycon

Creepy Sponzor carcosa

JAKÝ BYL CREEPYCON 2019?

HASHTAG AKCE: #CREEPYCONCZ